Programista j2ee Warszawa

by Tomek_admin

Praca jako programista j2ee od zawsze była moim marzeniem, ponieważ od szkoły podstawowej pasjonowałem się komputerami. Jednak nie tak, jak moi rówieśnicy – Internet plus jakieś gry. Ja zawsze chciałem tworzyć takie gry, mieć wpływ na to, jak wyglądają programy komputerowe, z których, na co dzień korzystamy. Poza tym, wiedziałem, ze praca dla takich osób zawsze się znajdzie, zwłaszcza w takim mieście, jak Warszawa, gdzie chciałem studiować. Co prawda studia miały być dość ciężkie, jednak okazało się, że nie dla mnie. W końcu była to moja pasja i przyszła praca. Najważniejsze to stać się specjalistą od jednego z języków programowania, na przykład C++. Programista j2ee zwykle zna kilka języków, jednak najczęściej specjalistą jest w jednym.

Warszawa była miastem pełnym różnych ofert pracy, dla takich specjalistów, jak ja. Oczywiście, zajęcie udało mi się znaleźć jeszcze podczas studiów. Warszawa to w końcu stolica Polski, gdzie programista j2ee pracę znajdzie, nawet mimo kryzysu. Warto, więc pomyśleć o swojej przyszłości, wybierając kierunek studiów.

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scrappy Theme by Caroline Moore | Copyright 2019 Programista J2ee – pracuję i notuję | Powered by WordPress